שמלות ערב בדיזנגוף, תל אביב

שמלות מדהימות ואיכותיות, חנות משפחתית וחמה עם צוות מקסים!
לפני מספר שנים בחיפוש אחר שמלת ערב, אמי גילתה את החנות ומאז בנות משפחתי ואני מתייצבות בחנות לפני כל אירוע גדול ויודעות שמשם אין מצב שנצא בידיים ריקות וזאת בשל העובדה שהבנות תמיד דואגות לענות על הצרכים שלנו, גם שזה מלווה בלא מעט גחמות מצידנו.


ממליצה בחום! ולכן צוות ולנטינה, יישר כח

דיאנה מילט

מחפשות שמלות ערב במרכז? הגעת למקום הנכון! קולקציית שמלות הערב שלנו כוללת מגוון של סגנונות וגזרות, כדי שתוכלי למצוא את השמלה והסגנון אליו את מתחברת. תהליך עיצוב שמלת הערב, מתחיל מהחלום שלך, אותו מתרגמת הלנה, מעצבת בית האופנה ולנטינה, באמנות לשמלת הערב שלך, תוך התחשבות בכל נתונייך, החל מגזרתך וכלה בצבע עינייך. תהליך עיצוב השמלה זו עבודה משותפת הכוללת בחירת הכיוון, הגזרה, הבד, עיטורים והרבה ניסוי ותהייה עד להגעה לתוצאה המיוחלת. שיטות הגזירה והעיצוב שפיתחה הלנה ברבות השנים מאפשרות יצירה של שמלת ערב עם נוכחות גדולה ועם זאת גם נוחה מאוד

בוטיק שמלות הערב כולל קולקציה, אשר תאפשר לך בקלות למצוא את השמלה שלך. כמו כן תוכלו למצוא בסניף שלנו בתל אביב שמלות לאם הכלה שהוכנו בהקפדה. כל הדגמים, פרי עיצוביה של הלנה. ניתן לתפור במגוון של צבעים בהתאם למידותיך ובהתחשב בדרישות הצניעות.

בולנטיה אנו מציעות שמלות ערב במרכז בתל אביב אשר כוללות גם שמלות מעצבים מוכנות, אשר נבחרו בקפידה על ידי הלנה מקולקציות של מעצבים מן העולם.